DOPRAVA JIŽ OD 59 Kč A PRO OBJEDNÁVKY NAD 2000 Kč MOŽNOST DOPRAVY ZDARMA
Logo
PO-PÁ 9-17 hodin
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

  1. Úvod
  2. PROSTĚRADLA, CHRÁNIČE MATRACE
  3. BAVLNA PLACHTY - NAPÍNACÍ PROSTĚRADLA
  4. Bavlněné napínací prostěradlo Letní louka, 100x200cm

Bavlněné napínací prostěradlo Letní louka, 100x200cm

Vedle jednobarevných prostěradel nabízíme i vzorovaná napínací prostěradla s gumou všitou v tunýlku. Prostěradla jsou vyrobené z pevné bavlněné tkaniny. Jemný motiv rozkvetlé louky s pestrými květy, jemnou zelení a motýlky přináší do interiéru pocit klidu a radosti. celý popis
Dostupnost
ODESÍLÁME OBVYKLE ZA 2-4 PRACOVNÍ DNY ..... 1 ks
Nejsme plátci DPH
370 Kč
/ ks
Číslo produktu:3410001578
EAN kód:8595673473531
Výrobce:Kvalitex
Materiál:Bavlna
Hlídat cenu / dostupnost
V oblíbených Do oblíbených
Kompletní specifikace

Vedle jednobarevných prostěradel nabízíme i vzorovaná napínací prostěradla s gumou všitou v tunýlku. Prostěradla jsou vyrobené z pevné bavlněné tkaniny. Jemný motiv rozkvetlé louky s pestrými květy, jemnou zelení a motýlky přináší do interiéru pocit klidu a radosti. 

  • Složení prostěradla: 100% bavlna - plátno
  • Teplota praní: 60°
  • Barva prostěradla: bílá, modrá, růžová, zelená
  • Výška prostěradla: do 15cm

Použité materiály

Napínací prostěradlo je vyrobené z bavlněné tkaniny Renforcé. Tato tkanina vyniká velmi příjemným omakem díky použití jemných přízí. Příze jsou velmi hustě dostavené (utkané) a tedy vyniká prostěradlo vysokou pevností. Podle použité plátnové vazby se jinak také používá název plátěné napínací prostěradlo s gumou. Guma je u prostěradla všitá v tunýlku, lze tedy velmi snadno v případě poškození vyměnit.

Kde tyto prostěradla použít?

Prostěradla jsou vhodná pro provozy s náročnou údržbou a vysokými požadavky na pevnost. Díky použití jemné bavlněné tkaniny je prostěradlo příjemné a hodí se jistě i do každé domácnosti. Barvy prostěradel jsou laděné k desénům ložního povlečení.

Údržba napínacího prostěradla

Před prvním použití doporučujeme prostěradlo vyprat. Jakmile prostěradlo povlíknete na matraci, nemělo by prostěradlo nikde být volné a mělo by na matraci sedět. Prostěradlo lze prát na 60 stupňů a lze i sušit v automatické sušičce na standardní program pro bavlnu. Určitě nedoporučujeme rychlé sušení na vysokou teplotu a to hlavně proto, aby nedošlo k poškození bavlněných vláken.

Parametry
VýrobceKvalitex
MateriálBavlna

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz